Nasze sukcesy


NAJLEPSI UCZNIOWIE  W ZSP W SARNÓWKU   

W ROKU SZKOLNYM  2019/2020



1.     Czarnecka Liliana        kl. IV         5,92            stypendium naukowe
        Majewska Amelia        kl. VI         5,92            stypendium naukowe
        Wójcicka Maja             kl. V           5,92            stypendium naukowe

2.     Kozłowska Julia           kl. V           5,76            stypendium naukowe
        Przydatek Marcel         kl. V           5,76            stypendium naukowe

3.     Cieślik Klaudia            kl. IV          5,58            stypendium naukowe

4.     Konopska Klaudia       kl. VI          5,54            stypendium naukowe 

5.     Bitner Natalia               kl. V           5,53            stypendium naukowe   
        Pucułek Maja                kl. V           5,53            stypendium naukowe

6.     Balata Bartosz              kl. VI          5,46            stypendium naukowe
        Wiatros Oliwia              kl. VI          5,46            stypendium naukowe
        Przydatek Zuzanna       kl. V           5,46            stypendium naukowe

7.     Bocian Sabrina              kl. VII        5,43            stypendium naukowe

8.     Przydatek Julia             kl. VI          5,38            stypendium naukowe
        Przydatek Zuzanna       kl. VI          5,38            stypendium naukowe

9.     Kaczmarzyk Kacper      kl. IV          5,33            stypendium naukowe
        Przydatek Martyna       kl. IV          5,33            stypendium naukowe

10. Skibińska Nadia              kl. V           5,30            stypendium naukowe

11. Cieślik Karol                    kl. VII        5,29            stypendium naukowe
       Ciostek Ines                   kl. VIII       5,29            stypendium naukowe

12. Bęben Wiktoria               kl. VI          5,23            stypendium naukowe

13. Bocian Adrian              kl. VI          5,15

      Warzecha Beata           kl. VI          5,15

14. Przydatek Antoni         kl. IV          5,08

      Gajowik Zuzanna         kl. VI          5,08

15. Kwiecień Wiktor           kl. V           5,07

       Spychaj Julia               kl. VII        5,07

       Walerowicz Filip          kl. V           5,07

16. Michałowski Kacper    kl. VII        4,86

17. Spychaj Wojciech        kl. VI          4,85

18. Jabłoński Kacper         kl. VII        4,79

19. Szlufik Tomasz             kl. IV          4,75


STYPENDIUM SPORTOWE


1. Bałata Bartosz                   kl. VI                   stypendium sportowe

2. Bocian Adrian                    kl. VI                   stypendium sportowe

3. Bocian Sabrina                  kl. VII                  stypendium sportowe

4. Majewska Amelia               kl. VI                   stypendium sportowe

5. Misztal Krzysztof               kl. VI                   stypendium sportowe

6. Przydatek Kamil                kl. VIII                stypendium sportowe

7. Spychaj Julia                     kl. VII                  stypendium sportowe

8. Wiatros Oliwia                   kl. VI                   stypendium sportowe

 

 

ŚREDNIA OCEN W KLASACH

 

1.  Klasa IV            5,1
2.  Klasa V              5,05
3.  Klasa VI            4,77
4.  Klasa VII           4,42
5.  Klasa VIII         3,77


FREKWENCJA w klasach

 1.  Klasa II            96%
      Klasa IV            96%

2. Klasa III             94, 4%

3. Klasa V                94,9%

4 .Klasa VI              93,8%

5. Klasa  VII            93%
     Klasa   I              93 %

6. Klasa VIII           75,5%


UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ


KLASA IV


1. Czarnecka Liliana                         5,92

2. Cieślik Klaudia                              5,58

3. Kaczmarzyk Kacper                      5,33

4. Przydatek Martyna                       5,33

5. Przydatek Antoni                         5,08

6. Szlufik Tomasz                             4,75

 

KLASA V


1.   Wójcicka Maja             5,92
2.   Kozłowska Julia          5,76
      Przydatek Marcel         5,76

3.   Bitner Natalia              5,53
      Pucułek Maja               5,53

4.   Przydatek Zuzanna      5,46
5.   Skibińska Nadia           5,30
6.   Kwiecień Wiktor           5,07
      Walerowicz Filip           5,07

 

KLASA VI


1.    Majewska Amelia          5,92
2.    Konopska Klaudia         5,54
3.    Bałata Bartosz               5,46
       Wiatros Oliwia               5,46

4.    Przydatek Julia              5,38
       Przydatek Zuzanna        5,38

5.    Bęben Wiktoria               5,23
6.    Warzecha Beata              5,15
       Bocian Adrian                  5,15

7.    Gajowik  Zuzanna          5,08
8.    Spychaj Wojciech          4,85

  

  KLASA VII


1.  Bocian Sabrina         5,43
2.  Cieślik Karol             5,29
3.  Spychaj Julia            5,07
4.  Michałowski Kacper 4,86
5.  Jabłoński Kacper      4,79


KLASA VIII


1. Ciostek Ines                    5,29

 

 


Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 marca 2015 22:53
Dokument wprowadzony do BIP przez: Hanna Dzióbka
Ilość wyświetleń: 3095
30 czerwca 2020 19:28 (hdziobka) - Zmiana treści zakładki.
30 czerwca 2020 19:27 (hdziobka) - Zmiana treści zakładki.
30 czerwca 2020 19:24 (hdziobka) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie ZSP w Sarnówku Dużym::Witamy na stronie ZSP w Sarnówku Dużym::