Nasze sukcesy

 

Uczniowie wyróżniający się

koniec roku szkolnego

2017/2018

 

Klasa I

1 Jedlikowski  Mateusz

2. Ryza Antoni

 

Klasa II

1. Cieślik Klaudia

2. Czarnecka Liliana

3. Przydatek Antoni

4. Przydatek Martyna

5. Szlufik Tomasz

Klasa III

1. Bitner  Natalia

2. Przydatek Marcel

3. Przydatek Zuzanna

4. Pucułek Maja

5. Skibińska Nadia

6. Wójcicka Maja


Klasa IV

1. Majewska  Amelia      śr.  5,75 - stypendium       

2. Bałata Bartosz            śr.  5,50 - stypendium                  

3. Konopska Klaudia      śr.  5,25 -  stypendium               

4.  Przydatek Zuzanna   śr.  5,25 -  stypendium               

5.  Wiatros Oliwia          śr   5,25 - stypendium                 

6. Bęben Wiktoria          śr.  5,08                                      

7. Bocian Adrian           śr.  4,91                                      

8. Gajowik Zuzanna      śr.  4,91                                      

9. Misztal Krzysztof       śr.  4,83                                       

10.  Przydatek Julia      śr.  4,83                                        

11. Warzecha Beata      śr. 4,83                                       

12. Spychaj Wojciech   śr.  4,81                                        

Klasa V

1. Bocian Sabrina            śr. 5,58  -  stypendium

2. Cieślik Karol                śr.5,5    -  stypendium

3. Michałowski Kacper    śr. 4,83           

4. Kurek Patrycja             śr.  4,75           

5. Spychaj Julia                śr.   4,75           

 

 

Klasa VI

 

1. Gadecki Szymon    śr.4,9     

2. Przydatek Kamil    śr.  4,9     

3. Ciostek Ines          śr  4,75   

 

Klasa VII

1. Bałata Martyna                    śr. 5,8 - stypendium

2. Kaczmarska Magdalena    śr.5,4  - stypendium

3. Kurek Roksana                    śr.5,4 -   stypendium

5. Majewski Sebastian           śr.4,8         

6. Spychaj Filip                         śr.4,8   


Wyniki klasyfikacji szkoły
za 

rok szkolny 2017/2018

 

Klasa

Śr.ocen
klasy

Średnia frekwencji

I

-

87,5%

II

-

85,7%

III

-

87,0%

IV

 4,68

83,5,%

V

4,6

85,0%

VI

4,2

83,0%

VII

4,1

87,0%

                

Średnia ocen szkoły (kl. IV – VII): 4,35

Średnia frekwencji szkoły :  85,5%

 

Oceny z zachowania:

 

Klasa

Ogółem

IV

V

VI

VII

L.

%

wzorowe

1

2

-

3

6

12

bardzo dobre

17

8

4

3

32

65,3

dobre

1

-

1

2

4

8

poprawne

-

-

3

3

6

 12

nieodpowiednie

-

-

-

1

1

2

naganne

-

-

-

-

-

-

Wyniki czytelnictwa

 

Miejsce

Klasa

Liczba książek

na 1 ucznia

I

III

5

II

II

4

III

V i VI

3

 

Uczniowie wyróżniający się w czytelnictwie:

 

  1.  Maja Wójcicka kl. III – 12 książek
  2.  Liliana Czarnecka kl. II – 6 książek
  3.  Klaudia Cieślik kl. II – 6 książek

Osiągnięcia sportowe:

Opiekun Tomasz Lenart

 

1. Turniej piłki ręcznej „Szczypiorniak IV” – SP Kunów – półfinał wojewódzki – II miejsce

Bałata Bartosz, Bocian Adrian, Gajowik Zuzanna, Kaczyński Michał, Konopska Klaudia, Majewska Amelia, Misztal Krzysztof, Przydatek Zuzanna, Wiatros Oliwia, Walerowicz Filip

 

2. Horyzonty Aktywności Fizycznej „Dziecięca Piłka Ręczna” Szczypiorniak IV - Mistrzostwa powiatu - II m-ce                                             

Wiatros Oliwia, Przydatek Zuzanna, Majewska Amelia, Kwiecień Bartosz, Kaczyński Michał, Bałata Bartosz, Bocian Adrian, Misztal Krzysztof, Gajowik Zuzanna

 

3. Turniej  „Dziecięca Piłka Ręczna” SP Janik – rozgrywki powiatowe – IV m-ce

Wójcicka Maja, Przydatek Marcel, Przydatek Zuzanna, Kwiecień Wiktor, Przydatek Martyna, Walerowicz Filip, Zieliński Oskar, Skibińska Nadia, Dunal Nikola

4. Drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców – rozgrywki powiatowe – V m-ce

Czarnecki Miłosz, Cieślik Filip, Przydatek Kamil

 

5. Koszykówka chłopców  – rozgrywki gminne - III m-ce

Spychaj Filip, Czarnecki Miłosz, Gadecki Szymon, Przydatek Kamil, Cieślik Filip

6. Drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt – rozgrywki gminne - I m-ce

Kaczmarska Magdalena, Bocian Sabrina, Spychaj Julia

7. Drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców – rozgrywki gminne -  I m-ce

Cieślik Filip, Przydatek Kamil, Czarnecki Miłosz

 

8. Drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt – rozgrywki gminne – II m-ce

Bałata Martyna, Kurek Roksana

 

9. Drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców – rozgrywki gminne:

 

V m-ce - Mazur Bartłomiej, Łazarski Jakub

 

VI m-ce – Ryza Mateusz, Kołton Igor, Frątczak Kornel

 

10. Turniej piłki ręcznej chłopców – rozgrywki gminne – III m-ce

Cieślik Filip, Frątczak Kornel, Kołton Igor, Łazarski Jakub, Majewski Sebastian, Mazur Bartłomiej, Ryza Mateusz,  Spychaj Filip, Czarnecki Miłosz, Gadecki Szymon, Przydatek Kamil

 

11. Turniej halowej piłki nożnej – rozgrywki gminne – VI m-ce

Cieślik Filip, Kołton Igor, Łazarski Jakub, Majewski Sebastian, Mazur Bartłomiej, Spychaj Filip, Czarnecki Miłosz, Przydatek Kamil

 

12. Turniej piłki siatkowej chłopców – rozgrywki gminne – PG Szewna – III m-ce

Łazarski Jakub, Mazur Bartłomiej, Cieślik Filip, Przydatek Kamil, Frątczak Kornel, Majewski Sebastian, Gadecki Szymon

13. Indywidualny Turniej Badmintona – rozgrywki gminne

      Mazur Bartłomiej – IV m-ce

      Łazarski Jakub – VII m-ce

 

14. Gminne Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej pod Patronatem Wójta Gminy Bodzechów – m-ce  VI

 

Bałata Martyna:  II m-ce – rzut piłką lekarską

                            III m-ce – skok w dal

Łazarski Jakub: III m-ce – bieg na 800 m

                           I m-ce– bieg na 60 m

Osiągnięcia pozalekcyjne

Konkurs

 

Laureat

M-ce

Opiekun

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy!” – etap wojewódzki 

Natalia Bitner - kl. III

 

wyr.

 

 

 

A. Papaj

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia”

Mateusz Borek – kl. I

Antoni Ryza – kl. I

Filip Walerowicz – kl. III

Maja Pucułek – kl. III

II

III

I

III

G. Piórkowska

G. Piórkowska

A. Papaj

A. Papaj

Udział w Zlocie Młodych Programistów z woj. świętokrzyskiego – Politechnika Świętokrzyska

Natalia Bitner, Frątczak Izabela, Kwiecień Wiktor, Przydatek Marcel, Przydatek Zuzanna, Pucułek Maja, Skibińska Nadia, Walerowicz Filip, Wójcicka Maja, Czarnecka Liliana, Przydatek Martyna, Cieślik Klaudia, Przydatek Antoni, Szlufik Tomasz, Wagner Nina, Ryza Antoni, Jedlikowski Mateusz, Spychaj Piotr

uczn. kl. I - III

M. Reginia

A. Papaj

D. Kubik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy!” – etap powiatowy


Natalia Bitner - kl. III

 

I

 

 

 

A. Papaj

 

XV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt: „Kocham moją Ojczyznę” (finał) Resursa Obywatelska Radom

 

Zuzanna Przydatek –

 kl. III

wyr.

A. Papaj

 

II Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt: „Kocham moją Ojczyznę” w Solcu nad Wisłą – kat. piosenka kl. I - III

Zuzanna Przydatek – kl. III

Maja Wójcicka – kl. III

I

 

II

A. Papaj

 

A. Papaj

 

II Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt: „Kocham moją Ojczyznę” w Solcu nad Wisłą – kat. piosenka kl. IV - VII

Oliwia Wiatros – kl. IV

Klaudia Konopska – kl. IV

III

III

A. Papaj

A. Papaj

 

II Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pt: „Kocham moją Ojczyznę” w Solcu nad Wisłą – kat. poezja kl. I - III

Nadia Skibińska – kl. III

Klaudia Cieślik – kl. II

Martyna Przydatek – kl. II

III

udział

udział

A. Papaj

M. Reginia

M. Reginia

XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Zdrowie w poezji dziecięcej”

Zuzanna Przydatek –
 kl. III

I

A. Papaj

XIII Przegląd Pieśni Patriotycznych i Legionowych w Ostrowcu Św.

Liliana Czarnecka – kl. II

Zuzanna Przydatek – kl. III

Maja Wójcicka – kl. III

II

udział

udział

M. Reginia

A. Papaj

A. Papaj

Powiatowy Konkurs kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda …”

Maja Wójcicka - kl. III

III

 

A. Papaj

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom’’ – etap gminny

Bałata Martyna – kl. VII

Kaczmarska

Magdalena – kl. VII

Kurek Roksana – kl. VII

 

 

III

 

udział

udział

T. Lenart

Gminny Konkurs Mitologiczny
„W świecie mitów”

Ines Ciostek – kl. VI

Szymon Gadecki – kl. VI

I

K. Łabuszewska

Gminny Konkurs Ortograficzny
„Mały Mistrz Ortografii”

Natalia Bitner – kl. III

Maja Wójcicka – kl. III

II

udział

A. Papaj

 

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrzowie Matematyki”

Zuzanna Przydatek – kl. III

Marcel Przydatek – kl. III

I

 A.  Papaj

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrzowie Matematyki”

Martyna Bałata – kl. VII

Roksana Kurek – kl. VII

IV

D. Kubik

Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English Rhymes”

kat. klasy I - II

Klaudia Cieślik – kl. II

kat. klasy III – IV

Zuzanna Przydatek – kl. IV

kat. klasy V - VII

Magdalena Kaczmarska – kl. VII

 

II

 

I

 

I

 

 

M. Szyszko

 

M. Szyszko

 

M. Szyszko

XII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

w ZSP w Szewnie

 

Liliana Czarnecka  - kl. II

Amelia Majewska -  kl. IV

 

I

  wyr.

 

M. Reginia

A. Papaj

VII Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Szkolna Eurowizja 2017”

Liliana Czarnecka –kl. II

Maja Wójcicka – kl. III

II

wyr.

M. Szyszko

M. Reginia

A. Papaj

Oprawa muzyczna uroczystości religijno – patriotycznych w dn. 03 maja 2018r. w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole

Zuzanna Przydatek – kl. III – laureat XV Diecezjalnego Konkursu „Kocham moją Ojczyznę”

 

 

 

A. Papaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 marca 2015 22:53
Dokument wprowadzony do BIP przez: Hanna Dzióbka
Ilość wyświetleń: 1728
22 czerwca 2018 18:24 (Marzena Szyszko) - Zmiana treści zakładki.
22 czerwca 2018 18:20 (Marzena Szyszko) - Zmiana treści zakładki.
22 czerwca 2018 18:15 (Marzena Szyszko) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany
Witamy na stronie ZSP w Sarnówku Dużym::Witamy na stronie ZSP w Sarnówku Dużym::